Samsung Galaxy Tab WiFi z gorszą specyfikacją niż 3G - Tabletowo.pl
Ważne

Samsung Galaxy Tab WiFi z gorszą specyfikacją niż 3G

Tabletowo.pl Samsung Galaxy Tab WiFi z gorszą specyfikacją niż 3G Nowości Samsung

Przyzwyczailiśmy się już do faktu, że producenci wprowadzają na rynek wiele wersji jednego urządzenia. W niektórych przypadkach tablety sprzedawane są w wersji z różną ilością pamięci wewnętrznej, w wersji z modułem 3G lub bez niego… Jednak dotychczas nie zdarzyła się sytuacja, w której którakolwiek z wersji urządzenia różniłaby się od pozostałych. Aż do teraz.

O tym, że Samsung Galaxy Tab w wersji „WiFi only” pojawi się na rynku, wiadomo było od momentu prezentacji modelu z 3G. Jednak nikt nie spodziewał się, że w urządzeniu mogą zajść jakiekolwiek zmiany – tym bardziej, że sam producent nigdy o takiej możliwości nie wspominał. Okazuje się jednak, całkowicie niespodziewanie, że wersja 7-calowego tabletu producenta bez 3G sporo odbiega specyfikacją od modelu z 3G…

I tak, Samsung Galaxy Tab bez 3G posiada procesor OMAP 3630 o taktowaniu 1GHz, SGX350 oraz Bluetooth 2.1. Dla kontrastu, wersja z modułem jest wyposażona w procesor Hummingbird o zegarze 1GHz, PowerVR SGX540 oraz Bluetooth 3.0.

Wszystko by było OK, gdyby Samsung o tej zmianie poinformował wcześniej… Wydawać by się mogło, że skoro na rynek wchodzi wersja „WiFi only” danego urządzenia, to jedynej rzeczy, której mu będzie brakowało, to 3G. Wszystko wskazuje na to, że chyba powinniśmy przestać tak myśleć i przed zdecydowaniem o zakupu jakiegokolwiek modelu dokładnie sprawdzać jego specyfikację techniczną, żeby później nie było niespodzianek.

Cena Samsunga Galaxy Tab WiFi w Polsce wynosi 1299 złotych.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona