Motorola szykuje odporny tablet z 7-calowym ekranem - Tabletowo.pl

Motorola szykuje odporny tablet z 7-calowym ekranem

Tabletowo.pl Motorola szykuje odporny tablet z 7-calowym ekranem Nowości Plotki / Przecieki

Jak dobrze wiadomo Motorola ma już w swoim portfolio tablet pracujący w oparciu o Androida – jest nim Motorola Xoom z Androidem 3.0, sprzęt przeznaczony dla „zwykłych śmiertelników”. Dziś doszły do nas słuchy, że Motorola zamierza także wkroczyć na rynek tabletów dla przedsiębiorstw. Nie jest jeszcze znana nazwa tabletu ale wyszczególnione są jego główne funkcje.

Tablet ma działać pod kontrolą Androida 2.3, a na jego pokładzie ma się znaleźć dwurdzeniowy procesor OMAP4 o taktowaniu 1GHz, 7-calowy ekran pojemnościowy o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, 1GB pamięci RAM, 8GB pamięci wewnętrznej, aparat 8 Mpix i kamerka 1,3 Mpix,  WiFi, Bluetooth, dwa USB 2.0, wyjście HDMI oraz bateria mająca pracować do ok. 5,5h.

Tablet ma być przeznaczony dla przemysłu, więc postanowiono wzmocnić jego konstrukcję, która wytrzyma upadek z około 1,2 metra, wysoką temperaturę oraz ochlapanie wodą.

Cena i data premiery nie są jeszcze znane. Wiadomo natomiast, że tablet w fazę beta testów wejdzie w październiku.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona