Będzie Motorola Xoom 16GB - Tabletowo.pl
Ważne

Będzie Motorola Xoom 16GB

Tabletowo.pl Będzie Motorola Xoom 16GB Motorola Nowości

Motorola Xoom z pamięcią 32GB kosztuje 799$ (2199zł). To trochę dużo i nie każdy może pozwolić sobie na taki wydatek. Właśnie dlatego Motorola postanowiła wyjść klientom naprzeciw i wprowadzić do sprzedaży tablet Motorola Xoom o 16GB pamięci wewnętrznej. Cena urządzenia nie jest znana, ale możemy założyć, że będzie ona dużo niższa od ceny wariantu 32GB (o około 100$). Jeżeli do tego dodamy jeszcze wersję bez modułu 3G/4G, może okazać się, że Xoom stanie się bardzo atrakcyjny nawet dla tych klientów, którym portfel nie wypycha kieszeni.

Motorola Xoom jest reklamowana jako pierwszy tablet z Androidem 3.0 Honeycomb. Ma 10.1-calowy pojemnościowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, aparat cyfrowy 5 Mpx i kamerkę internetową 2 Mpx. Pod maską znajdziemy wydajny chipset Nvidia Tegra 2, dwurdzeniowy procesor o częstotliwości takotowania zegara 1Ghz oraz 1GB pamięci operacyjnej RAM.

Czy ktoś z Was się skusi na tańszą wersję Xooma? Czy wolicie poczekać na 7-calową wersję tabletu?

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona