Adobe pracuje nad prawdziwym Photoshopem na iPada - Tabletowo.pl

Adobe pracuje nad prawdziwym Photoshopem na iPada

Tabletowo.pl Adobe pracuje nad prawdziwym Photoshopem na iPada Apple Ciekawostki Nowości

Internet jest pełen wspaniałych prac artystów, którzy używają iPada, iPhone’a i iPoda touch do tworzenia obrazów. Świadczy to o tym, że urządzenia te, pomimo możliwości obsługi wyłącznie palcem, mają wiele zastosowań, a jedynym ograniczeniem jest kreatywność użytkownika i… oprogramowanie.

W AppStore znajduje się kilka bardzo ciekawych aplikacji służących do rysowania. Są to, między innymi: SketchBook, Brushes, Layers, Sketches i LiveSketch. Wszystkie są naprawdę wspaniałe i oferują szeroki wachlarz funkcji, ale brakuje wśród nich lidera wszystkich programów graficznych – Photoshopa.

Photoshop Express, aplikacja, którą do tej pory mogliśmy znaleźć w AppStore, służyła wyłącznie do nakładania prostych efektów, przycinania i kadrowania zdjęć. Jednym słowem – nic specjalnego. Jedyną przewagą Photoshopa Express nad innymi tego typu programami w AppStore, była jego cena – czyli 0.00$.

Wkrótce jednak ma się to zmienić. Kilka dni temu Adobe zaprezentowało swój najnowszy projekt – prawdziwego Photoshopa dedykowanego iPadowi pierwszej i drugiej generacji. Aplikacja ma obsługiwać dużo filtrów graficznych, możliwość manipulacji wieloma warstwami, edycję oraz transformację pojedynczych i wiele innych.

Poniższy film pokazuje, jak działa nowy Photoshop. Niestety, data premiery aplikacji nie jest jeszcze znana.

Jak Wam się podoba? Czy myślicie, że w niektórych sytuacjach Photoshop na iPada mógłby zastąpić tradycyjną wersję tego programu?

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona