Ainol pracuje nad własnym tabletem z Honeycomb - Tabletowo.pl

Ainol pracuje nad własnym tabletem z Honeycomb

Tabletowo.pl Ainol pracuje nad własnym tabletem z Honeycomb Nowości

Na początku miesiąca krążyły plotki, że firma Ainol (bardziej znana z produkcji odtwarzaczy multimedialnych), postanowiła wkroczył na rynek tabletów. Mówiło się o specyfikacji technicznej urządzenia, a mianowicie o procesorze Cortex-A9, pojemnościowej matrycy IPS o rozdzielczości  1280 x 800 pikseli oraz systemie Android Honeycomb.

Dziś przyszła pora na porcję zdjęć, które zostały udostępnione za pośrednictwem serwisu MP4Nation. Z przodu urządzenia możemy zauważyć kamerkę, z boku wejście na słuchawki, port HDMI i slot na karty microSD.  Możemy także zobaczyć coś niespotykanego dla tabletów na Androidzie, a mianowicie zwykłe przyciski: pogłaśniania, ściszania, szukania, przycisk wstecz, powrotu do ekranu głównego oraz jeden o nieznanej funkcji. Z tyłu widzimy coś, co wygląda jak podpórka do postawienia tabletu w pionie, by wygodniej oglądało się filmy lub zdjęcia. Na podstawie zdjęć można przypuszczać, że będzie to tablet o rozmiarach poniżej 7 cali.

W porównaniu z innymi producentami szału nie ma, lecz jeśli faktycznie będzie mniejszy niż 7 cali z pojemną baterią i stosunkowo tani, to może być dobrym low-endowym produktem dla kogoś, kto chce zacząć przygodę z Androidem 3.0.

Niestety na temat ceny oraz daty premiery nic nie wiadomo.

Tabletowo.pl Ainol pracuje nad własnym tabletem z Honeycomb Nowości   Tabletowo.pl Ainol pracuje nad własnym tabletem z Honeycomb Nowości

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona