Ważne

Motorola: Xoom nadal w produkcji. Na Xoom 2 jeszcze trochę poczekamy

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wyraźnie wskazywały na to, że Motorola rozpoczęła prace nad tabletem Xoom 2. Domyślaliśmy się tego głównie z powodu plotek, które głosiły, że w czerwcu z taśmy produkcyjnej zjedzie ostatnia sztuka aktualnej wersji Motoroli Xoom.

Zdania naszych Czytelników na temat tabletu-widmo, Motoroli Xoom 2, były podzielone: według jednych nowy tablet, dzięki bardziej dopracowanemu systemowi i sprzętowi, mógłby stanowić nie lada wyzwanie dla iPada 2, natomiast inni uważali, że amerykański producent strzelił sobie w stopę rozpoczynając prace nad nowym modelem zaraz po wprowadzeniu do sprzedaży oryginalnej Motoroli Xoom.

Niestety, wszystkie te informacje okazały się nieprawdziwe. Po wczorajszych rewelacjach Motorola skontaktowała się z serwisem Gearlog zaznaczając, że:

“Motorola Mobility nie zaprzestanie sprzedaży i dalszej produkcji Motoroli Xoom w drugim kwartale tego roku”.

Cóż… To był fałszywy alarm.

źródło

Komentarze

 • Odkrywca

  Nowe tablety oficjalnie w Polsce – tym razem firmowane przez Prestigio MultiPady, w ciekawych cenach i z ciekawymi dodatkami (na przyklad zbiorem e-bookow, glownie lektur szkolnych).

  /edit: komentarz nie na temat, link usunięty /Tabletowo

 • A ja w to nie wierze :-) Msle, ze produkcja Xoom’a faktycznie bedzie zwalniac az do zera i Xooma 2 zobaczymy w okolicy Gwiazdki.

 • ghostCat

  Miejmy nadzieję, że tym razem bardziej się postarają. Nie wiem czy pamiętacie pierwsza reklamę xooma, tą z ujeciami najpierw chyba na jaskiniowe obrazki potem na kamienną tablicę, potem na coś jeszcze potem na ipada a potem …………….. Rewolucja Motorola xoom. Rzeczywistość się okazała nieco brutalna dla Motoroli, a szkoda bo mógł być na prawdę jakiś wielki przełom. No nic może Motorola czegoś się nauczyła przez ten czas i następna edycja będzie w 100% udana. Tego samego życzę wszystkim innym producentom, bo to zawsze dobrze dla nas ;-)

  • Zex

   i tu się zgodzę ;)

 • Tabletow_sceptyk

  przecież to oczywista, oczywistość, że do czerwca nie są w stanie zrobić nowego tabletu
  a, że pracują nad nowym to też jest oczywista oczywistość ;)
  -premiera miesiąc przed mkołajkami

  teraz coś tam muszą mówić bo cokolwiek sprzedać ;] i opróżnć magazyny

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona