Ankieta: który system operacyjny uważasz za najlepszy? - Tabletowo.pl
Ważne

Ankieta: który system operacyjny uważasz za najlepszy?

Tabletowo.pl Ankieta: który system operacyjny uważasz za najlepszy? Nowości

Gdy tylko na Tabletowo pojawi się zdanie któregoś z redaktorów na temat wybranego systemu operacyjnego (najczęściej niezbyt pochlebne), zaraz później w komentarzach można zauważyć wiele emocjonujących wypowiedzi. Czytelnicy bowiem podzieleni są na dwa główne obozy. Pierwszy z nich gromadzi zwolenników Androida, drugi z kolei – iOS. Nieliczne jednostki doszukują się ciekawych funkcji w pozostałych mobilnych OS-ach, które możemy znaleźć na mniejszej liczbie tabletów.

W związku z tak znacznym zróżnicowaniem Waszych poglądów na temat tego, który system operacyjny jest najlepszy, postanowiłam zrobić małą ankietę. Na głosowanie macie czas do czwartku – 17 marca. Oczywiście możecie poniżej zostawiać komentarze dlaczego akurat ten, a nie inny system, wytypowaliście. Na wynik ankiety czekam z zaciekawieniem :)


Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona