Chwila prawdy dla Motoroli Xoom i Honeycomb - Tabletowo.pl

Chwila prawdy dla Motoroli Xoom i Honeycomb

Tabletowo.pl Chwila prawdy dla Motoroli Xoom i Honeycomb Motorola Nowości

Pierwszy OTA update (over the air) czyli uaktualnienie z internetu dla wszystkich użytkowników Motoroli Xoom jest już o kroczek. Dziś (wieczorem) ma się rozpocząć proces uaktualnienia systemu Xoom’a o elementy niezbędne do wspierania technologi Flash i Player’a firmy Adobe w wydaniu 10.2. Nie do końca jest jasne kiedy faktycznie sam Flash w urządzeniu się pojawi ale skoro Google zdecydowało się rozpocząć łatanie Honeycomb’a to chyba niedługo.

Osobiście jestem ciekaw na ile całość operacji będzie udana i ilu użytkowników stanie się przy okazji dumnymi posiadaczami martwego, ciemnego ekranu za $800? Generalnie, głównym celem obecnego uaktualnienia jest przygotowanie urządzenia do nadchodzących uaktualnień :-) Wg serwisu Engadget i Motoroli można się także spodziewać usunięcia błędu w systemie dotyczącego zapamiętywania prawidłowego formatu czasu (przez to nie bardzo można było wykorzystać Xoom’a jako budzika koło łóżka).

Sam z dużym zaciekawieniem oczekuję na uruchomienie (w końcu) obsługi Flash w tablecie Motoroli. Cały czas jest on wymieniany jako jeden z „gwoździ do trumny” iPada. Wbudowana w Honeycomb przeglądarka już w tej chwili zbiera sporo krytycznych uwag jeśli chodzi o prędkość działania i „czkawkę”, której czasem dostaje. Włączenie elementów Flash na stronach www może być i owszem gwoździem do trumny, tyle że nie tabletu a systemu… obym się mylił!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona