Lenovo LePad przechrzczony. Powitajcie Skylight - Tabletowo.pl
Ważne

Lenovo LePad przechrzczony. Powitajcie Skylight

Tabletowo.pl Lenovo LePad przechrzczony. Powitajcie Skylight Nowości Plotki / Przecieki

Tablet Lenovo LePad zapadł wielu z nas w pamięci z powodu niebanalnej konstrukcji oraz ciekawego połączenia Androida 2.2 (Froyo) i Windows 7.

Tabletowo.pl Lenovo LePad przechrzczony. Powitajcie Skylight Nowości Plotki / Przecieki

Wygląda na to, że urządzenie zostało przechrzczone, przynajmniej w Ameryce. W dokumentach złożonych przez producenta w Federalnej Komisji Łączności (FCC) ten hybrydowy tablet został nazwany Skylight. Z załączonej specyfikacji wyraźnie wynika, że jest to wciąż ten sam LePad, z 10.1-calowym ekranem dotykowym o rozdzielczości 1280×800, procesorem Snapdragon 8650A o taktowaniu 1,3Ghz, 1GB pamięci RAM, Wi-Fi, Bluetooth oraz dwoma systemami operacyjnymi: Androidem w wersji 2.2 oraz Windowsem 7. Informacji na temat samej konstrukcji i działania urządzenia dostarczy poniższy film wideo:

LePad, a właściwie Skylight, wydaje się być idealnym rozwiązaniem dla klientów, którzy szukają urządzenia łączącego w sobie cechy typowego tabletu multimedialnego oraz biznesowego. Któż by nie chciał po zakończeniu długiej i męczącej pracy na Windowsie po prostu odpiąć sobie ekran komputera i wyjść z nim na spacer ciesząc się multimedialnymi możliwościami i intuicyjnością Androida?

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona