Windows 8 dla tabletów... pod koniec 2012 roku? - Tabletowo.pl

Windows 8 dla tabletów… pod koniec 2012 roku?

Plotek na temat powstającego systemu Microsoftu zoptymalizowanego do pracy na tabletach internetowych pojawia się coraz więcej, aczkolwiek nie wszystkie należy traktować jako pewne i ostateczne. Ostatnio informowaliśmy, że nowy interfejs może się pojawić na rynku jeszcze w tym roku. Co więcej, miałoby to rzekomo nastąpić już na początku czerwca. Wszystko jednak wskazuje na to, że jego premiera wcale się nie zbliża tak wielkimi krokami, jak byśmy tego oczekiwali…

Według najnowszych informacji Windows 8 ma zadebiutować dopiero… jesienią 2012 roku. Cóż, jeśli faktycznie Microsoft dopiero wtedy planuje premierę swojego tabletowego systemu, to komentarz jest tu chyba zbędny.

Microsoft podobno ostro pracuje nad aktualizacją systemu Windows 7 tak, by „Ósemka” była znacznie lepiej dopasowana do obsługi urządzeń z dużymi dotykowymi wyświetlaczami oraz nie była zbyt bateriożerna. Ale im dłużej czekamy na premierę OS-u Microsoftu, tym większe pole do popisu ma Apple i Google.

Więcej na temat Windows 8 dla tabletów przeczytacie tutaj.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona