Fujitsu Stylistic Q550 już w sprzedaży za 699€ - Tabletowo.pl

Fujitsu Stylistic Q550 już w sprzedaży za 699€

Tabletowo.pl Fujitsu Stylistic Q550 już w sprzedaży za 699€ Nowości

Kilka dni temu opublikowaliśmy zapowiedź modelu Fujitsu Stylistic Q550, biznesowego tabletu będącego w tej chwili jednym z najbardziej zaawansowanych urządzeń z Windowsem 7 na pokładzie.

Jutro ma ono wejść do sprzedaży w Europie, w cenie 699€. Po przeliczeniu daje nam to jakieś 2700 PLN. To wysoka cena, warto jednak zaznaczyć, że dostaniemy za nią tablet o niemałych możliwościach.

Tabletowo.pl Fujitsu Stylistic Q550 już w sprzedaży za 699€ Nowości

Fujitsu Stylistic Q550 to tablet wyposażony w procesor Oak Trail, 10.1-calowy WXGA dotykowy ekran wykonany w technologii IPS z obsługą multitouch oraz stylusa, 30 lub 64GB pojemności dysku SSD, 2GB RAM oraz mocny moduł sieci 3G (HSPA) Gobi. Klient ma możliwość wyboru wersji systemu operacyjnego Windows 7: Home Premium lub Professional.

Tablet może stać się atrakcyjny dla wielu czytelników, którzy poszukują alternatywy dla Apple iPada, mocniejszej i bardziej profesjonalnej, choć droższej.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona