Ważne

Jesteś nominowany do Oskara – dostaniesz złotą Motorolę Xoom

Reklama dźwignią handlu. Wie o tym każda firma, która chce trafić do szerszego grona odbiorców. Nie trzeba tego tłumaczyć Motoroli, która to znalazła bardzo ciekawy sposób na rozreklamowanie swojego najnowszego produktu – tabletu Xoom. Złote wersje urządzenia będą rozdawane podczas ceremonii wręczenia Oskarów.

Kto otrzyma takie cacko? Będą to wszystkie osoby nominowane do Oskara w następujących kategoriach: najlepsza aktorka, najlepszy aktor, najlepsza aktorka drugoplanowa, najlepszy aktor drugoplanowy oraz najlepszy reżyser. Złote Motorole Xoom dostaną także prowadzący galę rozdania Oskarów (ale im się pofarciło… :)).

Gwiazdy wraz z Motorolą Xoom otrzymają skórzane pokrowce. I jak tu im nie zazdrościć? Nie dość, że zagrali w super produkcjach (i jeszcze im za to zapłacili niezłą kasę), to jeszcze dostają za darmo taki sprzęt… może macie wśród znajomych Colina Firth, Natalie Portman lub Toma Hoopera? Jeśli tak – dajcie znać – chętnie poznam ich opinie na temat Xoom :)

Swoją drogą, na pewno część z Was będzie uważnie śledziła galę rozdania Oskarów. Jacy są Wasi kandydaci do zdobycia statuetki w poszczególnych kategoriach?

źródło

Komentarze

  • dlatego warto poczekac

    ale ten tyl przypomina 1 generecje iphona. mogli by bardziej sie postarac i zrobic cos lepszego.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona