Ważne

Best Buy: Motorola Xoom już w przedsprzedaży (za 800$)


Po różnych historiach związanych z kosztem Motoroli Xoom, ostateczna cena tego pierwszego wyposażonego w Androida 3.0 tabletu została ogłoszona: Motorola Xoom będzie kosztować 800$ za wersję 3G (z możliwością późniejszego upgrade’u do 4G).

Tablety są już dostępne w przedsprzedaży i do odbioru w sieci amerykańskich supermarketów Best Buy, a od czwartku 24 lutego będzie możliwe kupno ich bezpośrednio w sklepie. Zakup tabletu online z dostarczeniem do domu niestety nie jest jeszcze możliwy.

W ofercie znajdą się także akcesoria stworzone z myślą o tym modelu: pokrowiec będący jednocześnie podstawką (39.99$), podstawowy dock z ładowarką (49.99$), dock z głośnikami stereo (129.99$) oraz klawiatura Bluetooth (69.99$).

Niestety, nadal nie ma informacji na temat wersji z obsługą wyłącznie sieci Wi-Fi (bez 3G). Wiadomo jednak, że ma ona pojawić się w katalogu sklepu już w drugim kwartale 2011 roku.

Gdzie jest haczyk? Otóż aby używać tabletu nawet w wersji bez 3G, należy w amerykańskiej sieci Verizon wykupić abonament przynajmniej na jeden miesiąc. Jest to szczególnie nie na rękę dla nas, nie uważacie?

Komentarze

 • rea

  a europqa? :( kedy?

  • Bartek Szymański

   marzec/wiecien

 • polo

  Cześć , nie ma co się podniecać, jeszcze doliczcie podatek. 799 to cena netto. brutto w zależności od stanu.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona