Samsung Galaxy Tab 10.1 na wideo i zdjęciach - Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Tab 10.1 na wideo i zdjęciach

Tabletowo.pl Samsung Galaxy Tab 10.1 na wideo i zdjęciach Nowości Samsung

Targi MWC 2011 w Barcelonie trwają w najlepsze. Ludzi i stoisk do zwiedzenia mnóstwo… Wchodząc do jednej z hal wystawienniczych da się od razu zauważyć tłumik stojących w grupce osób. Na dotknięcie czego czekają? Najnowszego tabletu Samsunga – Galaxy Tab 10.1. Ja również w jednej z kolejeczek stanęłam – i opłacało się! Oczywiście zamierzam do niej stanąć raz jeszcze, by lepiej przyjrzeć się nowemu dziecku producenta.

Pierwsze wrażenia po styczności z Galaxy Tab 10.1? Kilka minut spędzonych z tabletem to trochę mało, by stwierdzić jaki jest, ale zawsze można coś na ten temat powiedzieć. I tak, jestem zachwycona jego pracą. Działa bardzo płynnie i szybko (nic nie zacina), wygląda świetnie, multitouch również elegancko pracuje, a Android Honeycombdla mnie bomba. Naprawdę po pierwszej styczności z tym sprzętem nie mogę mu nic zarzucić (oprócz śladów palców na ekranie, ale to norma…). Ciekawe czy nie zmienię zdania po dłuższej chwili obcowania z nim, ale to dopiero jutro (przecież targi MWC 2011 jeszcze kilka dni trwają…).

Poniżej znajdziecie dwa filmiki – pierwszy autorski, drugi z kolei nagrany korzystając z okazji, gdy przedstawiciel Samsunga opowiadał o tablecie jednemu z panów stojących przede mną. Po wideo również zdjęcia.

A jeśli chcecie sobie przypomnieć specyfikację Samsunga Galaxy Tab 10.1, zapraszam tutaj.

Tabletowo.pl Samsung Galaxy Tab 10.1 na wideo i zdjęciach Nowości Samsung   Tabletowo.pl Samsung Galaxy Tab 10.1 na wideo i zdjęciach Nowości Samsung   Tabletowo.pl Samsung Galaxy Tab 10.1 na wideo i zdjęciach Nowości Samsung   Tabletowo.pl Samsung Galaxy Tab 10.1 na wideo i zdjęciach Nowości Samsung

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona