9-sekundowy teaser tabletu HP, czyli co autor miał na myśli - Tabletowo.pl
Ważne

9-sekundowy teaser tabletu HP, czyli co autor miał na myśli

Tabletowo.pl 9-sekundowy teaser tabletu HP, czyli co autor miał na myśli Nowości

Prezentacja pierwszego w historii każdej firmy tabletu internetowego jest nie lada wydarzeniem – to potrafię zrozumieć. Ale jak widzę teaser, który robi wokół siebie wiele zamieszania, a trwa ledwie dziewięć sekund, przez które widzimy dosłownie tyle, co nic, to krew mnie zalewa. Nie wiem, może Wy macie inne zdanie na temat tak krótkich filmików zapowiadających nadejście nowych urządzeń (jeśli tak – dajcie znać w komentarzach).

Zapowiadany filmik:

A co wiemy na temat samych tabletów HP (bo mają być rzekomo trzy modele)? Jeden z modeli – o nazwie kodowej Topaz – ma być wyposażony w 9,7″ ekran IPS o rozdzielczości 1024 x 768 pikseli, dwurdzeniowy procesor Qualcomm MSM8660 o częstotliwości taktowania 1,2GHz, 512MB pamięci RAM i 16GB, 32GB lub 64GB pamięci wewnętrznej. Na jego pokładzie mamy znaleźć także kamerkę o rozdzielczości 1,3 Mpix, Bluetooth 2.1, WiFi, akcelerometr, żyroskop, slot kart SIM, microUSB oraz baterię mającą pracować maksymalnie do 8 godzin. Całość będzie pracowała w oparciu o WebOS.

Drugi z tabletów, HP Opal, ma mieć wymiary 180 x 144 x 13 mm (prawie jak Samsung Galaxy Tab – 190 x 120 x 12 mm). Jego ekran o przekątnej 7-cali ma mieć rozdzielczość 1024 x 768 pikseli. Urządzenie ma się pojawić w sklepach we wrześniu. Z kolei na temat trzeciego z urządzeń producenta nie wiemy zupełnie nic.

Do premiery wszystkich tabletów HP zostało już niedużo czasu, więc pozostaje nam cierpliwe czekanie na ich oficjalną prezentację. Szczegóły na ich temat poznamy na konferencji producenta już 9 lutego.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona