Ważne

Dell Streak 7 – tańszy… ale…?

Jak donosi serwis Engadget T-Mobile USA właśnie podał ceny nadchodzącego tabletu firmy Dell – Streak 7. Urządzenie wraz z 2-letnia umową ma kosztować 199.99 dolarów, a w przypadku zakupu bez umowy 450 dolarów. Wedle serwisu podana cena ($450) jest w miarę atrakcyjna, ja jednak zastanawiam się czy taka długo pozostanie.

Dość istotna sprawą wydaje się być ekran użyty przez Dell’a do budowy tabletu – owszem, 7″ ale w rozdzielczości tylko 800 x 480 pikseli (tu przypomnicie sobie więcej parametrów urządzenia). Pytanie zatem brzmi, choć jest tańszy to czy jest tani?

Jak wiecie z innych naszych informacji dużymi krokami zbliżają się targi MCW 2011 i nie tylko (luty będzie obfitował w kilka nowości) i to co dziś może się wydawać atrakcyjne już za klika dni będzie się prezentować w diametralnie innym świetle.

Tu mała uwaga do wszystkich planujących zakup tabletu w tym roku. Przynajmniej w pierwszej połowie 2011 nie warto się spieszyć. Dużo premier może przynieść spore zmiany na rynku, szczególnie jeśli chodzi o ceny. Żadne z (dobrych) urządzeń nie będzie tanie ale szkoda byłoby wydać pieniądze niepotrzebnie. Chyba, że chcecie być z czymś pierwsi (jeśli dodatkowo tym czymś ma być Xoom to ja Was doskonale rozumiem :-) ).

Komentarze

 • Sebaa

  Wiadomo coś o aktualizacja do Honeycomba?

 • Tomasz Gałecki

  Jesli tylko gdzieś pojawią się na ten temat jakieś wzmianki na pewno damy Wam znać.

 • eRka

  I to jest właśnie największy problem z tymi tabletami – zapowiedziano tego mnóstwo a na dzień dzisiejszy mozna kupić ze 3 porządne z czego tylko iPad jest powszechnie dostępny (czyli jest mozliwość aby dany sprzęt zobaczyc na włąsne oczy, potrzymac i postestować). Czekać pół roku ? Bez jaj.

 • SoNiC

  Wiecie dlugo czegam na cos sensownego ale naprawde narazie to widze tylko Archos 101 jako SENSOWNY i TANI. Jestem w bledzie ? Poleccie mi cos cos bedzie rownie tanie badz dobre.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona