Dell Streak 7 - tańszy... ale...? - Tabletowo.pl

Dell Streak 7 – tańszy… ale…?

Tabletowo.pl Dell Streak 7 - tańszy... ale...? Nowości

Jak donosi serwis Engadget T-Mobile USA właśnie podał ceny nadchodzącego tabletu firmy Dell – Streak 7. Urządzenie wraz z 2-letnia umową ma kosztować 199.99 dolarów, a w przypadku zakupu bez umowy 450 dolarów. Wedle serwisu podana cena ($450) jest w miarę atrakcyjna, ja jednak zastanawiam się czy taka długo pozostanie.

Dość istotna sprawą wydaje się być ekran użyty przez Dell’a do budowy tabletu – owszem, 7″ ale w rozdzielczości tylko 800 x 480 pikseli (tu przypomnicie sobie więcej parametrów urządzenia). Pytanie zatem brzmi, choć jest tańszy to czy jest tani?

Jak wiecie z innych naszych informacji dużymi krokami zbliżają się targi MCW 2011 i nie tylko (luty będzie obfitował w kilka nowości) i to co dziś może się wydawać atrakcyjne już za klika dni będzie się prezentować w diametralnie innym świetle.

Tu mała uwaga do wszystkich planujących zakup tabletu w tym roku. Przynajmniej w pierwszej połowie 2011 nie warto się spieszyć. Dużo premier może przynieść spore zmiany na rynku, szczególnie jeśli chodzi o ceny. Żadne z (dobrych) urządzeń nie będzie tanie ale szkoda byłoby wydać pieniądze niepotrzebnie. Chyba, że chcecie być z czymś pierwsi (jeśli dodatkowo tym czymś ma być Xoom to ja Was doskonale rozumiem :-) ).

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona