Ważne

Potwierdzone: premiera Samsung Galaxy Tab 2 na MWC 2011

13 lutego 2011 roku – ta data może na długo zapaść w naszej pamięci. A to za sprawą Samsunga, który właśnie tego dnia zaprezentuje drugą generację swojego tabletu. Dotychczas informacja ta pozostawała w sferze spekulacji, dziś – na szczęście – została potwierdzona. Wiadomo już, że w przeddzień MWC 2011 w Barcelonie producent zaprezentuje Galaxy Tab 2 – dokładniej między 19:30 a 20:04.

Według redakcji Electric Pig następca Galaxy Tab ma posiadać 10-calowy ekran, co jest sprzeczne z poprzednimi informacjami. Dotychczas twierdzono, że Galaxy Tab ma być jedynie lepszą wersją pierwszego tabletu Samsunga. Zainteresowanych ostatnim przeciekiem na jego temat zapraszam tutaj.

I sami widzicie, że tak naprawdę nie wiadomo czego możemy się spodziewać. Plotek na temat Galaxy Tab 2 było już tak wiele, że składając je w jedną całość wyszłoby urządzenie idealne (ale przecież takie w najbliższym czasie raczej nie postanie…).

Oprócz Galaxy Tab 2, Samsung zaprezentuje także Galaxy S2 – następcę smartfona, który sprzedał się w ilości 10 milionów sztuk na całym świecie.

źródło

Komentarze

 • Preza

  Kupilem tabba wlasnie miedzy innymi dlatego, ze ma 7 cali i nie jest wielkim klockiem jak ipad. Oby niepotwierdzilo sie te 10 cali

 • morswin

  Liczę że w związku z pojawieniem się dwójki spadną ceny Galaxy Taba, tak np do 1000 zł:-) W końcu tendencja jest zniżkowa ,o czym świadczy ostatnia obniżka w TESCO w GB do równowartości 1520 zł bodajże (33 funtów czy coś).

  Na pewno dzielna Kasia nie omieszka o tym wspomnieć na blogu i wskaże gdzie sprzęt najtaniej kupić:-)

 • Pulpet

  Mi się wydaje jednak że 7 cali to za mało. Mam netbooka 10calowego i tutaj jest dość ciasno więc w mojej ocenie 10 cali na taba jest optymalne, zaś dla netbooka powinno być około 12 cali.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona