Potwierdzone: premiera Samsung Galaxy Tab 2 na MWC 2011 - Tabletowo.pl

Potwierdzone: premiera Samsung Galaxy Tab 2 na MWC 2011

Tabletowo.pl Potwierdzone: premiera Samsung Galaxy Tab 2 na MWC 2011 Nowości Samsung

13 lutego 2011 roku – ta data może na długo zapaść w naszej pamięci. A to za sprawą Samsunga, który właśnie tego dnia zaprezentuje drugą generację swojego tabletu. Dotychczas informacja ta pozostawała w sferze spekulacji, dziś – na szczęście – została potwierdzona. Wiadomo już, że w przeddzień MWC 2011 w Barcelonie producent zaprezentuje Galaxy Tab 2 – dokładniej między 19:30 a 20:04.

Według redakcji Electric Pig następca Galaxy Tab ma posiadać 10-calowy ekran, co jest sprzeczne z poprzednimi informacjami. Dotychczas twierdzono, że Galaxy Tab ma być jedynie lepszą wersją pierwszego tabletu Samsunga. Zainteresowanych ostatnim przeciekiem na jego temat zapraszam tutaj.

I sami widzicie, że tak naprawdę nie wiadomo czego możemy się spodziewać. Plotek na temat Galaxy Tab 2 było już tak wiele, że składając je w jedną całość wyszłoby urządzenie idealne (ale przecież takie w najbliższym czasie raczej nie postanie…).

Oprócz Galaxy Tab 2, Samsung zaprezentuje także Galaxy S2 – następcę smartfona, który sprzedał się w ilości 10 milionów sztuk na całym świecie.

Tabletowo.pl Potwierdzone: premiera Samsung Galaxy Tab 2 na MWC 2011 Nowości Samsung

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona