Tablety HP to Touchslate, Touchcanvas i Duopad? - Tabletowo.pl
Ważne

Tablety HP to Touchslate, Touchcanvas i Duopad?

Tabletowo.pl Tablety HP to Touchslate, Touchcanvas i Duopad? Nowości Plotki / Przecieki

O tym, że HP ma zamiar zaprezentować trzy różne tablety internetowe, słyszymy już od dłuższego czasu. Dziś dowiedzieliśmy się jakie mogą być ich prawdopodobne nazwy.

Według wniosków patentowych, jakie producent wystosował ostatnimi czasy do stosownego urzędu, będą to: HP Touchslate, HP Touchcanvas i HP Duopad. Ale dodając do tego wcześniejsze PalmPad, TouchPad, Topaz i Opal mamy aż siedem różnych możliwości – ciekawe które z nich (jeśli w ogóle którekolwiek) okażą się prawdziwe.

Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym się trochę do tych nazw nie przyczepiła. Jak zapewne zauważyliście są dwojakie końcówki – „pad” i „slate” (w przypadku Asusa, na tą chwilę, wszystkie „pad-y” są z Androidem, a „slate” – z Windowsem). Biorąc pod uwagę, że HP raczej skupi się na własnym systemie (WebOS), odróżnienie nazw będzie zależało od zupełnie innych czynników – ciekawe tylko jakich…

Jeśli jesteście zainteresowani spekulacjami na temat specyfikacji tabletów HP, zapraszam tutaj (o Topaz) i tutaj (o wszystkich). Przypomnę tylko, że oficjalne informacje odnośnie tych urządzeń poznamy 9 lutego podczas konferencji producenta.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona