7-calowy tablet Acera z procesorem 1,2 GHz. Wielki zapomniany CES 2011 - Tabletowo.pl

7-calowy tablet Acera z procesorem 1,2 GHz. Wielki zapomniany CES 2011

Tabletowo.pl 7-calowy tablet Acera z procesorem 1,2 GHz. Wielki zapomniany CES 2011 Nowości

Technologiczne targi CES 2011 to jedno z największych wydarzeń tego typu w ciągu całego roku. Nic więc dziwnego, że w ciągu kilku dni ich trwania wszyscy producenci chcą się zaprezentować z jak najlepszej strony. Ale CES to nie tylko świetne targi. To również jeden wielki bałagan, którego nie można ogarnąć – ani będąc tam na miejscu, ani śledząc wszystkie informacje nadsyłane z Las Vegas.

Najlepszym tego przykładem niech będzie 7-calowy tablet Acera, o którym nie tak dawno napisano na stronie IntoMobile, a do którego dziś dotarła mega zaskoczona redakcja Netbooknews.com (będąca przecież na CES…). Ale do rzeczy.

Tablet Acera został wyposażony w dotykowy ekran o przekątnej 7-cali i rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, przednią kamerkę do połączeń wideo, aparat o nieznanej rozdzielczości z LED, Flash 10.1 oraz dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon o częstotliwości taktowania 1,2 GHz.

Całość pracuje pod kontrolą Androida 2.3 (z prawdopodobną możliwością aktualizacji do 3.0 Honeycomb w okolicach marca) i interfejsem użytkownika Acer UI 4.5.

I to by było na tyle. Jak widzicie, w chwili obecnej nie znamy zbyt wielu szczegółów na temat specyfikacji modelu. Podobnie jest w przypadku daty wprowadzenia do sprzedaży (można domniemywać końcówkę pierwszego lub początek drugiego kwartału) czy ceny tabletu.

Co myślicie na temat nowego tabletu Acera?

Tabletowo.pl 7-calowy tablet Acera z procesorem 1,2 GHz. Wielki zapomniany CES 2011 Nowości   Tabletowo.pl 7-calowy tablet Acera z procesorem 1,2 GHz. Wielki zapomniany CES 2011 Nowości

źródło, zdjęcia

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona