Ważne

Kup Samsunga Galaxy Tab, drukarkę dostaniesz gratis

Ot, taka ciekawostka na dobry początek wtorkowego wieczoru. Co trzeba zrobić, by przekonać klienta do kupna jakiegoś urządzenia? – drugie dać gratis. A co trzeba zrobić, żeby pozbyć się z magazynów zalegającego sprzętu? – dać gratis z innym urządzeniem. I kółko się zamyka. Bardzo dokładnie to widać w najnowszej akcji promocyjnej włoskiego oddziału Samsunga.

Wystarczy mieszkać we Włoszech, kupić tablet Samsung Galaxy Tab i wypełnić ten formularz, by do mieszkania szczęśliwców została dostarczona drukarka Samsung ML-1865W – całkowicie za darmo. Akcja trwa od 17 stycznia do 28 lutego.

Kilka faktów: cena Samsunga Galaxy Tab w Polsce (wg. Ceneo) zaczyna się od 2107 złotych. Koszt wspomnianej drukarki, Samsung ML-1865W (tym razem wg. Skąpca), to ok. 400 złotych. Biorąc pod uwagę, że gratisowy sprzęt jest kilkakrotnie tańszy od tego, który najpierw należy kupić, to całkiem fajna promocja.

Szkoda tylko, że dla Polaków Samsung nie przygotował podobnej akcji…

źródło

Komentarze

 • Buddy

  Dziwna promocja. Po co mi drukarka do tabletu?

 • “Szkoda tylko, że dla Polaków Samsung nie przygotował podobnej akcji…” bo my bogate spoleczensto jestesmy – po co nam takie promocje?
  Jaka jest srednia cena Galaxy Taba we Wloszech, w UK, w Niemczech i u nas?

  • Katarzyna Pura

   ;)

  • kashiash

   Tylko to nie jest wina Samsunga, oni chca za to ok 500 usd, reste kasuja polscy sprzedawcy, urząd celny , bandyci ze skarbówki oraz Zakład Utylizacji Szmalu o KRUS KGB i masonach nawet nie bede wpsominał

 • kashiash

  a po co jest drukarka ? do grania w metina !

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona