Niesamowita koncepcja Asus IRIS (wideo) - Tabletowo.pl
Ważne

Niesamowita koncepcja Asus IRIS (wideo)

Tabletowo.pl Niesamowita koncepcja Asus IRIS (wideo) Ciekawostki Koncepcje Nowości

Zastanawiałeś się kiedykolwiek dokąd zmierza świat, biorąc pod uwagę rozwój nowych technologii? Jeszcze kilkanaście lat temu nie wyobrażaliśmy sobie istnienia komórek ważących tyle, co nic, oferujących świetne parametry techniczne, nie mówiąc już o czymś takim jak tablet internetowy… Nawiązuję do tego nie bez powodu. Firma Asus stworzyła koncepcję świetnego urządzenia – IRIS, łączącego w sobie wiele sprzętów i funkcjonalności. Tego się nie da opisać słowami – to trzeba zobaczyć:

Nazwa konceptu – IRIS – to akronim pochodzący od “Inspirational Research for Immersive Space”. Jak zobaczyliście powyżej, Asusowi udało się połączyć w jedno urządzenie kilka: zegarek, komputer, komórkę, tablet… Dzięki zastosowaniu elastycznego wyświetlacza model ten utożsamia się z aktualnymi potrzebami użytkownika.

Całość wydaje się mało realna i jakby pochodziła z filmów science-fiction. Trzeba jednak pamiętać, że technologie wciąż się rozwijają i kto wie… Może za klika, kilkanaście lat istnienie takich urządzeń będzie na porządku dziennym.

No cóż… Dla mnie bomba! A Ty co sądzisz na temat Asusa IRIS?

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona