Elastyczny tablet sprzętem przyszłości? - Tabletowo.pl
Ważne

Elastyczny tablet sprzętem przyszłości?

Tabletowo.pl Elastyczny tablet sprzętem przyszłości? Ciekawostki Nowości

Tegoroczne targi CES już za nami, a mimo wszystko nie dają nam o sobie zapomnieć (i nie dadzą przez najbliższy czas, bo jeszcze pora poczekać na ich obszerne podsumowanie, za napisanie którego zabrała się Kasia ;)) . Pora jednak wrócić do rzeczywistości i zostawić to, co działo się w Las Vegas za nami. Za sprawą pewnego gadżetu, który – jak dla mnie – poszerza wizję przyszłego świata technologii, przeniesiemy się o kilka lat w przyszłość.

Andrew Nammiga, projektant urządzenia widocznego na zdjęciu, do stworzenia go chce użyć elastycznych ekranów. Dzięki ich zastosowaniu, ma być możliwe jego zginanie, a to z kolei daje nam duże możliwości. Jak sugerują nam wyrenderowane obrazki, z urządzenia sami będziemy mogli zrobić sobie cyfrową ramkę na zdjęcia, odtwarzacz mp3 czy też po prostu zegarek z budzikiem.

Jeśli urządzenie kiedykolwiek pojawi się w masowej produkcji, będzie pracowało najprawdopodobniej w oparciu o Androida. Co ciekawe, jest możliwe, że jego premiera może mieć miejsce nawet i w tym roku.

No cóż, mimo, iż jestem fanem najnowszych technologii, to wydaje mi się, że na TAKIE urządzenia jeszcze długo będziemy musieli czekać. Jak myślicie?

Tabletowo.pl Elastyczny tablet sprzętem przyszłości? Ciekawostki Nowości

Korekta: Katarzyna Pura

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona