Porównanie: Notion Ink Adam vs Motorola Xoom - Tabletowo.pl
Ważne

Porównanie: Notion Ink Adam vs Motorola Xoom

Odkąd pojawiły się pierwsze informacje na temat Notion Ink Adam, tablet ten nazywany jest jednym z nielicznych rywali iPada. Z kolei Motorola Xoom, to najciekawsze urządzenie tego typu zaprezentowane podczas CES 2011, co stawia ją niejako na równi z Adamem w roli głównych „iPad-killerów„. Skoro oba modele są tak świetne, warto porównać ich parametry techniczne.

Poniższa tabelka przekona co poniektórych, że Xoom jest faktycznie świetnym tabletem. W nieco mniejszej obudowie oferuje nowszą wersję systemu (o której możesz przeczytać tutaj), znacznie więcej pamięci, lepszy aparat i nieco lepszą rozdzielczość ekranu. Z kolei Adam podziwiany jest i pewnie nadal będzie za rewelacyjny ekran Pixel Qi, który niewątpliwie jest jedną z jego głównych zalet.

Tabletowo.pl Porównanie: Notion Ink Adam vs Motorola Xoom Motorola Nowości Porównania

* kliknij, aby powiększyć

Niebawem kolejne porównanie tabletów. Jeśli chciałbyś, aby na Tabletowo ukazało się zestawienie parametrów technicznych dwóch wybranych przez Ciebie modeli, daj znać w komentarzu.

pomysł

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona