iTablet czyli tablet z Windows 7 - Tabletowo.pl

iTablet czyli tablet z Windows 7

Tabletowo.pl iTablet czyli tablet z Windows 7 Nowości

Podczas targów CES 2011 zobaczyliśmy mnóstwo nowych tabletów internetowych – zarówno od znanych, jak i nieznanych producentów. Urządzenie zaprezentowane przez AHX Global i X2 Computing należy oczywiście do drugiej z wymienionych grup, co nie znaczy, że nie można mu się przyjrzeć z bliska. Sprzęt pracujący pod kontrolą Windows 7 Home Premium zyskał niezbyt oryginalną nazwę – „iTablet„.

Tablet ten posiada 10,1″ ekran dotykowy o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, procesor Intel Atom 1.6 GHz, 32GB pamięci, 2GB pamięci RAM, kamerkę internetową o rozdzielczości 2 Mpix, WiFi oraz czytnik kart SD. Urządzenie posiada wyjście HDMI oraz USB.

Tablet skierowany jest na rynek amerykański, więc raczej nigdy nie trafi na europejskie półki sklepowe, co powoduje, że można ten wpis traktować jako ciekawostkę. Na razie nie wiadomo jaka będzie jego cena. Patrząc jednak na mało znanego producenta można się spodziewać, że nie powinna być zbyt wysoka.

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona