MSI Kid Pad. Prototypowy tablet dla dzieci - Tabletowo.pl

MSI Kid Pad. Prototypowy tablet dla dzieci

Tabletowo.pl MSI Kid Pad. Prototypowy tablet dla dzieci Nowości

Podczas CES 2011 nie sposób nie odnieść wrażenia, że tablety zdominują rynek przez kolejny rok (a kto wie, może i następne lata również). Do grona producentów walczących o klientów na tabletowym rynku wkracza MSI. Na stoisku firmy w Las Vegas możemy znaleźć trzy urządzenia tego typu: Kid Pad oraz WindPad 100A i WindPad 100W, o których jeszcze dziś pojawi się news na stronie.

MSI Kid Pad to najnormalniej w świecie tablet internetowy dla dzieci. Jak na razie jest to wyłącznie prototypowy model, więc jego parametry techniczne nie są ustalone. Z rzeczy, które na pewno nie ulegną zmianie w znacznym stopniu, to design modelu i podstawowe dane ze specyfikacji.

Tablet dla dzieci od MSI
oferuje 10,1-calowy wyświetlacz dotykowy, 3,5 mm jack audio oraz dwa porty USB. Jedną z największych jego zalet, biorąc pod uwagę potrzeby dzieci, jest specjalny uchwyt, który można używać także jako podstawkę (wszystko widoczne na poniższych zdjęciach).

Na razie nie wiadomo czy MSI zdecyduje się na masową produkcję tego tabletu. Jeśli by to miało od Ciebie zależeć – wydałbyś decyzję o rozpoczęciu jego produkcji?

Tabletowo.pl MSI Kid Pad. Prototypowy tablet dla dzieci Nowości   Tabletowo.pl MSI Kid Pad. Prototypowy tablet dla dzieci Nowości   Tabletowo.pl MSI Kid Pad. Prototypowy tablet dla dzieci Nowości   Tabletowo.pl MSI Kid Pad. Prototypowy tablet dla dzieci Nowości

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona