Prototyp Panasonic Viera Tablet na CES 2011 - Tabletowo.pl

Prototyp Panasonic Viera Tablet na CES 2011

Tabletowo.pl Prototyp Panasonic Viera Tablet na CES 2011 Nowości

Znaczna część znanych producentów sprzętu elektronicznego – zarówno z rynku telefonów komórkowych, komputerów, jak i telewizorów wzięła się za tworzenie własnych tabletów internetowych. Wśród niech jest także Panasonic, który na CES 2011 zaprezentował prototyp swojego pierwszego tego typu sprzętu – Viera Tablet.

A skoro mamy do czynienia z jeszcze nie do końca dopracowanym urządzeniem, jego szczegółowa specyfikacja techniczna na razie nie jest znana. Wiadomo jedynie, że tablet ma być dostępny z ekranami o różnej wielkości – 4-, 7- i 10-cali. Producent obiecał także, że urządzenia te będą odporne na wstrząsy, ich bateria ma oferować długi czas pracy na jednym ładowaniu, a sam sprzęt ma być lekki i niezbyt gruby.

Obecnie mówi się na temat obecności w urządzeniu WiFi, bez którego nie może się obejść, oraz systemu operacyjnego Android (nie wiadomo w której wersji). Co ciekawe, tablet ma także służyć jako pilot zdalnego sterowania.

Być może więcej szczegółów na temat tabletów Panasonica dowiemy się jeszcze podczas trwania CES 2011.

Tabletowo.pl Prototyp Panasonic Viera Tablet na CES 2011 Nowości

*kliknij, aby powiększyć

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona