Tablet HP z WebOS na konferencji firmy 9 lutego? Bardzo możliwe - Tabletowo.pl

Tablet HP z WebOS na konferencji firmy 9 lutego? Bardzo możliwe

Tabletowo.pl Tablet HP z WebOS na konferencji firmy 9 lutego? Bardzo możliwe Nowości Plotki / Przecieki

Redaktorzy zagranicznych portali otrzymali od Hewlett Packard zaproszenie na konferencję producenta, której motywem przewodnim będzie system operacyjny WebOS. Wydarzenie to będzie miało miejsce 9 lutego w San Francisco.

Wszystko wskazuje na to, że podczas wspomnianej konferencji HP zaprezentuje jakieś urządzenie (a może kilka). A skoro od dawien dawna spekuluje się na temat pierwszego tabletu internetowego producenta pracującego pod kontrolą WebOS, to być może właśnie 9 lutego poznamy go oficjalnie.

Według ostatnich przecieków, HP ma zaprezentować trzy tablety z serii PalmPad, działające w oparciu o WebOS. Spekuluje się, że wszystkie modele będą wyposażone w port USB 3.0, HDMI, aparat o rozdzielczości 3 Mpix (zwykły) oraz 1,3 Mpix (frontowy – do połączeń wideo) oraz uniwersalny czytnik kart pamięci. Na temat wielkości ekranów i ich rozdzielczości, podobnie jak procesorów, nie wiadomo zupełnie nic.

Miejmy nadzieję, że HP wynagrodzi nam to cierpliwe czekanie już 9 lutego. Spodziewacie się, że producent może nas mile zaskoczyć?

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona