Tablet Toshiby z Androidem Honeycomb na pierwszych zdjęciach - Tabletowo.pl

Tablet Toshiby z Androidem Honeycomb na pierwszych zdjęciach

Tabletowo.pl Tablet Toshiby z Androidem Honeycomb na pierwszych zdjęciach Nowości Plotki / Przecieki Toshiba

Macie czasem wrażenie, że doba powinna trwać co najmniej o cztery – pięć godzin więcej? Ja niestety coraz częściej… Ale ja nie o tym. Jak doskonale wiemy, Toshiba planuje premierę kolejnego tabletu (a może nawet kilku) na CES 2011. Redakcja Engadget opublikowała pierwsze zdjęcia prototypowego modelu pracującego pod kontrolą Androida Honeycomb.

Co wiemy na temat specyfikacji urządzenia? Tablet Toshiby został wyposażony w 10,1-calowy wyświetlacz pojemnościowy o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, dwurdzeniowy procesor nVidia Tegra 2 oraz aparat o rozdzielczości 5 Mpix.

Na jego pokładzie znajdziemy także akcelerometr, wyjście HDMI, USB, miniUSB, kamerkę do połączeń wideo o rozdzielczości 2 Mpix oraz slot kart SD. Tablet będzie działał w oparciu o Androida w wersji 2.4 Honeycomb.

Nienazwany dotychczas tablet Toshiby ma trafić na rynek w pierwszej połowie 2011 roku. Z kolei jego oficjalna prezentacja ma mieć miejsce podczas CES 2011 (6-9 stycznia). Jak dobrze, że jest to długi, wolny weekend! Mam nadzieję, że będziecie uważnie śledzić Tabletowo w te dni.

Tabletowo.pl Tablet Toshiby z Androidem Honeycomb na pierwszych zdjęciach Nowości Plotki / Przecieki Toshiba

Więcej zdjęć tabletu Toshiby z Androidem Honeycomb znajdziecie na Engadget.

źródło, źródło, źródło fot.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona