Luksusowa edycja iPada od Gresso

Choć na Tabletowo nie poświęcam zbyt wiele miejsca samemu iPadowi (i skupiam się głównie na tabletach innych producentów), to tak się złożyło, że dziś dwa newsy są akurat o tablecie Apple. Ale nie sposób nie wspomnieć Wam o bardzo eleganckiej jego edycji.

Gresso to dobrze wszystkim znany firma zajmująca się modyfikacjami gadżetów elektronicznych tak, by stały się kilkanaście razy droższe niż normalne ich wersje. A skoro iPad jest, jak to możemy usłyszeć w reklamie Plusa, “gadżetem sezonu” to nie mogło się obejść bez modyfikacji tabletu Apple przez tą właśnie firmę.

Dzięki temu powstało urządzenie stworzone z 200-letniego, czarnego drewna afrykańskiego. Co ciekawe, jest ono nazywane “najbardziej wartościowym drewnem świata”. Nie można zapomnieć o logo Apple z 18-karatowego złota, które znalazło swe miejsce na standardowym miejscu, czyli na tylnej obudowie modelu.

Sprzedaż luksusowego iPada modyfikacji Gresso rozpocznie się w pierwszych miesiącach 2011 roku. Choć jego cena nie została na razie ujawniona, to nie ma co liczyć, by była ona jedynie minimalnie wyższa od zwykłej wersji iPada. Będzie mega drogo i co do tego nie ma żadnych wątpliwości.

źródło

Komentarze

  • tomp381

    aluminiowa obudowa była przy okazji chłodnicą dla podzesołów iPada.
    A to jest wersja dla tych co mają trociny zamiast zwojów i potrzebują litego drewna aby ten stan uzupełnić choćby o jedną klepkę.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona