Wkrótce premiera tabletu Sony Vaio? - Tabletowo.pl

Wkrótce premiera tabletu Sony Vaio?

Tabletowo.pl Wkrótce premiera tabletu Sony Vaio? Nowości Plotki / Przecieki

Komputery z serii Sony Vaio są jednymi z najbardziej nowoczesnych na rynku – biorąc pod uwagę design (specyfikacja techniczna to już inna kwestia). Ciekawe czy producent nie zmieni swojego podejścia w pierwszym tablecie internetowym, którego premiera zbliża się wielkimi krokami.

Firma Sony złożyła wniosek do Amerykańskiej Federalnej Komisji Łączności (FCC) o przyznanie patentu na urządzenie, którego zarys przedstawia grafika z początku wpisu. Niestety, oprócz tego na temat urządzenia nie wiadomo zupełnie nic.

Już niebawem, bo na targach CES 2011 (6-9 stycznia), Sony będzie miało doskonałą okazję do zaprezentowania światu swojego pierwszego tabletu internetowego. Niestety, nie wiadomo na razie czy producent z niej skorzysta. Engadget dotarł do informacji, że Sony nie zamierza prezentować tego urządzenia na nadchodzących targach CES.

Myślicie, że Sony jest nas w stanie pozytywnie zaskoczyć swoim tabletem?

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona