E FUN Nextbook Next3. Kolejny tablet z Androidem - Tabletowo.pl

E FUN Nextbook Next3. Kolejny tablet z Androidem

Tabletowo.pl E FUN Nextbook Next3. Kolejny tablet z Androidem Nowości

Klonów iPada niedługo będzie więcej niż piasku na pustyni. Swoje trzy grosze postanowiła dorzucić także firma E FUN, oferując urządzenie Nextbook Next 3 z oporowym ekranem o przekątnej 8,4-cala (800 x 600 pikseli). Model ten pracuje pod kontrolą systemu Android 2.1. De facto jest to nastawiony na elektroniczne książki następca modelu Next2, który ukazał się miesiąc wcześniej.

Producent nie podaje wielu informacji na temat tego tabletu. Wiadomo, że w czarnej, błyszczącej obudowie, zamknięto 2 GB pamięci dostępnej dla użytkownika, rozszerzalnej za pomocą kart SD, moduł Wi-Fi 802.11 b/g oraz procesor Rockchip o taktowaniu 600MHz. Wraz z Next3, którego cena szacowana jest na 229,99 dolarów, otrzymamy 25 e-booków oraz futerał.

Czy urządzenie kiedykolwiek trafi na rynek europejski? Producent na razie nie ujawnił tej informacji. Więcej na temat urządzenia dowiemy się podczas CES 2011.

Recenzownia, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona