tPAD-780. Polski tablet internetowy z Androidem 2.1 - Tabletowo.pl

tPAD-780. Polski tablet internetowy z Androidem 2.1

Tabletowo.pl tPAD-780. Polski tablet internetowy z Androidem 2.1 Nowości

O tabletach internetowych z Chin, Niemiec, Holandii i innych krajów już pisałam wiele. A co z polskimi urządzeniami tego typu? Czy możemy się czymś pochwalić w tej dziedzinie? Okazuje się, że tak. Polskim przedstawicielem rodziny tabletów internetowych jest tPAD-780, wyprodukowany przez Trak Electronics. Czy warto się nim zainteresować? O tym dalej.

tPAD-780 to doskonałe wielofunkcyjne urządzenie mobilne – tablet idealnie nadaje się do surfowania po Internecie, korzystania z serwisu YouTube.com, uruchamiania gier, czytania e-książek i prasy, słuchania muzyki, oglądania filmów i wielu, wielu innych zastosowań. Możliwość są tysiące – użytkownik może w dowolnym momencie rozszerzyć funkcjonalność urządzenia, instalując dodatkowe aplikacje z serwisu Android Market.

– w taki właśnie sposób producent reklamuje swój najnowszy sprzęt (więcej tutaj).

Specyfikacja tPAD-780 zawiera przede wszystkim 7-calowy wyświetlacz (niestety, oporowy) o rozdzielczości 800 x 480 pikseli, wyjście HDMI, 4GB pamięci, 256 MB RAM oraz możliwość odtwarzania wideo w jakości Full HD. Całość pracuje pod kontrolą Androida 2.1 z dostępem do sklepu z aplikacjami – Android Market.

Urządzenie może się pochwalić także 3,5 mm jackiem audio, slotem kart microSD, dzięki któremu możemy rozszerzyć pamięć o 32GB, WiFi, USB oraz baterią, która maksymalnie ma oferować do sześciu godzin przeglądania stron internetowych lub do 50 godzin w stanie czuwania.

tPAD-780 – polski tablet z Androidem. Jak to dumnie brzmi. Szkoda tylko, że jego specyfikacja techniczna nie jest tak świetna, jakbyśmy sobie tego życzyli. Ale jak na pierwszy sprzęt tego typu, trzeba przyznać, że jest całkiem niezły.

No i jeszcze ta cena. Koszt tPAD-780 na polskim rynku to ok. 900 złotych. Dużo, mało, w sam raz?

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona