Kinpad I600. Tablet z grafiką AMD (wideo) - Tabletowo.pl

Kinpad I600. Tablet z grafiką AMD (wideo)

Tabletowo.pl Kinpad I600. Tablet z grafiką AMD (wideo) Chińskie Nowości

Chiński” nie zawsze znaczy „gorszy”. Prawdopodobnie właśnie taką maksymę przyjęło do siebie kilka chińskich firm produkujących elektronikę użytkową, co widać między innymi po jednym z najnowszych tabletów internetowych pochodzących z Państwa Środka. Jest nim Kinpad I600.

Urządzenie to jest naprawdę ciekawą alternatywą dla drogich modeli dostępnych obecnie na rynku (albo mających na niego dopiero wejść). Specyfikacja Kinpad I600 to przede wszystkim 7-calowy wyświetlacz pojemnościowy (!) o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, 3G, WiFi oraz procesor Freescale o częstotliwości taktowania 800MHz z grafiką AMD Z430.

Dopełnieniem parametrów technicznych modelu jest przede wszystkim frontowa kamerka do połączeń wideo, GPS, możliwość odtwarzania wideo w jakości Full HD (1080p) oraz bateria o pojemności 4200 mAh o nieznanej wytrzymałości. Urządzenie wysyła wiadomości tekstowe i wykonuje połączenia telefoniczne. Całość pracuje pod kontrolą Androida 2.2.

Cena Kinpad I600 to 400 dolarów. Możesz go zakupić pod tym adresem. A próbkę jego możliwości zobaczysz poniżej:

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona