MSI planuje premierę tabletów WindPad na CES 2011 - Tabletowo.pl

MSI planuje premierę tabletów WindPad na CES 2011

Tabletowo.pl MSI planuje premierę tabletów WindPad na CES 2011 Nowości
Na początku czerwca, podczas targów Computex 2010, na stoisku MSI można było znaleźć dwa tablety internetowe (WindPad 100 i MSI WindPad 110), które do tej pory nie doczekały się rynkowej premiery. Czy ma to jakiś związek z informacją pochodzącą prosto od MSI, że na targach CES 2011 zobaczymy właśnie dwa tablety z serii WindPad? Prawdopodobnie będą to właśnie dwa wspomniane modele.

Na temat samych urządzeń na razie nie wiadomo zbyt wiele. Jeden ma pracować pod kontrolą Androida, drugi – Wintel. Oba mają być wyposażone w WiFi, akcelerometr oraz czujnik światła ALS.

Warto przypomnieć, że cena MSI z Androidem (z 10,1-calowym ekranem) – według wcześniejszych spekulacji – ma nie przekraczać 500 dolarów. Swoją drogą, ciekawe czy znajdziemy na nim Froyo, Gingerbread czy może już Honeycomb. Jak myślicie?

W informacji prasowej wydanej przez MSI nie ma zbyt wielu szczegółów na temat urządzeń, które mają zadebiutować już za kilka tygodni:

At next year’s CES, MSI will be showing off its WindPads, its newest generation tablets with Win-Tel and Android platforms. These two tablets come equipped with a G-Sensor gravity detecting device, an ALS light sensor, and Wi-Fi. These two chic machines, which will be making their debuts at CES 2011, are testimony to MSI’s industry-leading capabilities in terms of innovative R&D and stylish design.

Sami widzicie, że tak naprawdę nie wiadomo czego się możemy spodziewać. Czy faktycznie MSI zaprezentuje dwa już nam znane tablety, czy zupełnie nowe modele – okaże się podczas CES 2011, które odbędą się w dniach 6-9 stycznia w Las Vegas.

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona