35 tabletów internetowych z procesorami Intela w 2011 roku - Tabletowo.pl

35 tabletów internetowych z procesorami Intela w 2011 roku

Tabletowo.pl 35 tabletów internetowych z procesorami Intela w 2011 roku Ciekawostki Nowości

Wszelkie konferencje organizowane przez producentów sprzętów elektronicznych lub komponentów do nich przeznaczonych często przynoszą bardzo ciekawe informacje na temat planów danej firmy na rok kolejny. Nie inaczej jest i tym razem. Na spotkaniu Barclay Capital Global Technology Conference, prezes Intela, Paul Otellini, zdradził plany firmy na przyszły rok.

Przedstawiciel Intela przekazał, że w 2011 roku pojawi się na rynku ponad 35 tabletów internetowych bazujących na procesorach producenta. Wśród nich mają być urządzenia z Windows 7, Androidem i MeeGo, produkowane między innymi przez Della, Lenovo, Fujitsu, Asusa, Acera czy Toshibę. Na powyższym zdjęciu doskonale widać która firma stworzy sprzęt z którym systemem operacyjnym.

Kiedy możemy się spodziewać tych urządzeń w sprzedaży? Prawdopodobnie w pierwszej połowie 2011 roku. Możliwe, że prezentacja kilku z nich będzie miała miejsce podczas targów CES lub MWC.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona