Tablet z MeeGo na zdjęciu. Czyżby Nokia Z500? - Tabletowo.pl
Ważne

Tablet z MeeGo na zdjęciu. Czyżby Nokia Z500?

Tabletowo.pl Tablet z MeeGo na zdjęciu. Czyżby Nokia Z500? Nokia Nowości Plotki / Przecieki

Nokia z Intelem już od dłuższego czasu pracują nad systemem operacyjnym MeeGo. Już wielokrotnie spekulowało się na temat pierwszych smartfonów działających w oparciu o tą platformę, jednak dotychczas żaden z nich oficjalnie nie został zaprezentowany. Podobnie jest w przypadku tabletów internetowych z Meego. Sytuacja ta w końcu jednak ma szansę się zmienić. Tablet z MeeGo został przyłapany na konferencji prasowej Intela, która odbyła się w Rosji.

Zagraniczne portale od razu podchwyciły myśl, iż na powyższym zdjęciu może się znajdować prototyp Nokia Z500. Dotychczas urządzenie to pojawiało się w sieci tylko w kilku przeciekach – i w dodatku bez żadnych zdjęć, więc nie można wykluczyć, że to faktycznie jest ten model. Muszę jednak zaznaczyć, że Nokia ma problemy z porozumieniem się z operatorami komórkowymi, gdyż jej tablet podobno jest zbyt drogi (o czym możecie przeczytać tutaj).

Na temat parametrów technicznych widocznego powyżej modelu nie wiemy praktycznie nic. Ze zdjęcia można wnioskować, że posiada kamerkę do połączeń wideo, a wyglądem raczej nie odbiega od dotychczas zaprezentowanych tabletów.

I to by było na tyle informacji odnośnie tabletu z MeeGo z powyższego zdjęcia. Na więcej musimy poczekać do kolejnego przecieku. Swoją drogą, jak Wam się wydaje – czy to faktycznie może być Nokia Z500?

Co ciekawe, tablet z powyższego zdjęcia jest identyczny jak ten z fotek, do których dotarłam na początku istnienia Tabletowo. Jeśli wszystko by poskładać w jedną całość, jego oficjalna prezentacja powinna się odbyć już niebawem.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona