Ważne

Rover Computers RoverPad 3WZ10 z Androidem

Na początku lipca bieżącego roku rosyjska firma Rover Computers zaprezentowała pięć tabletów internetowych (o których możecie przeczytać tutaj) o dość specyficznych, trudnych do zapamiętania nazwach. Okazuje się, że producent nie zamierza poprzestać na tych kilku urządzeniach. Kolejny model spod jego skrzydeł – RoverPad 3WZ10 – wkrótce pojawi się w sprzedaży.

Jak nie trudno zauważyć, jego design jest mocno wzorowany na tablecie spod znaku nadgryzionego jabłka – Apple iPadzie. Specyfikacja RoverPad 3WZ10 to przede wszystkim procesor ZT180 o częstotliwości taktowania 1GHz, 256MB RAM oraz 2GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć o kolejne kilka giga, dzięki slotowi kart microSD.

Urządzenie zostało wyposażone w 10-calowy, oporowy wyświetlacz dotykowy o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, 3,5 mm wyjście słuchawkowe, port mini USB oraz przeglądarkę Opera. Tablet oferuje możliwość odtwarzania wideo w jakości Full HD (1080p) i pracuje pod kontrolą Androida 2.1.

Wymiary RoverPad 3WZ10, ważącego 850 gram, to 270 x 180 x 12 mm. Jego cena ma wynosić 12 tysięcy rubli, czyli ok. 1150 złotych.

źródło

Komentarze

  • anonim

    Za drogo :) Wolałbym już dołożyć do ipada…

  • porter

    Toż to zwykły “chińczyk” z nowym logo. Obudowa “ala” ipad …
    setki tego złomu na allegro.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona