Samsung Galaxy Tab: sprzedano 600 tysięcy sztuk - Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Tab: sprzedano 600 tysięcy sztuk

Tabletowo.pl Samsung Galaxy Tab: sprzedano 600 tysięcy sztuk Nowości Samsung

Samsung Galaxy Tab to pierwszy tablet internetowy, jaki pojawił się na rynku, mogący bezsprzecznie rywalizować z Apple iPadem. Ale coś mu to nie wychodzi… Producent postanowił ujawnić liczbę sprzedanych sztuk modelu. I tak naprawdę, jak sami zaraz ocenicie, nie ma się czym chwalić.

O ile iPad sprzedawał się w pierwszych miesiącach obecności na rynku jak ciepłe bułeczki, tak o Galaxy Tab nie można tego powiedzieć. Tablet Samsunga nie sprzedaje się zbyt dobrze. W jego posiadanie weszło na razie tylko 600 tysięcy osób. Z czego 30 tysięcy sztuk powędrowało do klientów w Korei.

Jak widzicie, Samsung Galaxy Tab nie jest produktem, który cieszy się jakąś specjalną popularnością (w porównaniu do iPada). Ale producent w dalszym ciągu na ambicje. Postawił sobie cel sprzedania do końca 2010 roku miliona tabletów. Żeby tego było mało, do końca przyszłego (2011) roku, chce sprzedać sześć milionów egzemplarzy.

Szczerze wątpię… Ale mimo wszystko: powodzenia Samsung!

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona