Apple iPad – znamy ceny w oficjalnej polskiej dystrybucji

Pierwszy tablet internetowy, jaki zrobił furorę na całym świecie – iPad, zaprezentowany został pod koniec stycznia 2010 roku. Po ponad dziesięciu miesiącach Apple w końcu decyduje się na wprowadzenie urządzenia na polski rynek. Według informacji do jakich dotarli redaktorzy z iPadNews.pl, iPad pojawi się w oficjalnej polskiej dystrybucji dokładnie pierwszego grudnia.

Dla porównania, Samsung Galaxy Tab, którego prezentacja miała miejsce we wrześniu, jest już dostępny w kraju nad Wisłą nieco ponad miesiąc po światowej premierze. I kto tu lepiej traktuje klienta – Apple, który każe nam czekać kilkanaście miesięcy czy Samsung, który chce jak najszybciej zjednać sobie klientów?

Ceny poszczególnych modeli mają przedstawiać się następująco:
– iPad 16GB WiFi: 2299 złotych,
– iPad 16GB 3G: 2899 złotych,
– iPad 32GB 3G: 3199 złotych,
– iPad 64GB 3G: 3699 złotych.

Zaskoczony? Zawiedziony? Czekam na opinie w komentarzach.

źródło

Komentarze

  • kashiash

    cena 16 GB 3 G podobna do ceny Galaxy Tab … czyli to czego mozna bylo sie spodziewac, troche slabszy sprzet z troche wiekszym ekranem w cenie lepszego z mniejszym. Zastanawiam sie czy samsung równał do cen iPada czy moze jednak taniej sie nie da przy obecnym popycie ?

  • Ris

    Wersja Wifi dość jak na Apple.

  • Oczekujacy…

    Jak zwykle tylko w PL tak może byc … mniej zarabiamy jak inni w Europie ale gadzety mamy drożej od innych krajów , juz bardziej opłaca sie kupić w Niemczech bodaj by najdroższą wersje która przy obecnym dzisiejszym kursie 3.9386 zł za 1 euro wyjdzie nam 799,00 € x 3.9386 =3146 zł …dziadostwo normalnie …

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona