HP Slate 500 w końcu oficjalnie! (wideo)

HP Slate 500

Jeśli dość uważnie śledzicie Tabletowo, na pewno nie jest Wam obcy fakt, iż Hewlett-Packard od dłuższego czasu pracował nad własnym tabletem internetowym. Pod wielu, naprawdę wielu przeciekach, producent wreszcie postanowił oficjalnie zaprezentować ten model. Mowa oczywiście o HP Slate 500.

Specyfikacja techniczna HP Slate 500 to przede wszystkim 8,9-calowy, pojemnościowy wyświetlacz dotykowy o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, kamerka do połączeń wideo oraz aparat o rozdzielczości 3 Mpix. Całość pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Windows 7 Professional.

Jego sercem jest jest procesor Intel Atom Z540 o częstotliwości taktowania 1,86GHz, mający do dyspozycji 2GB pamięci RAM oraz 64GB SSD. Dopełnieniem jego parametrów jest WiFi, Bluetooth, czytnik kart pamięci SD, USB 2.0 oraz HDMI.

HP Slate 500 można kupić za pośrednictwem oficjalnej strony HP. Jego cena wynosi 799 dolarów (ok. 2400 złotych) – dużo czy mało?

HP Slate 500 HP Slate 500 HP Slate 500

Źródło, Źródło

Komentarze

 • karol

  czyli że net tylko przez wi-fi

  nie ma 3G

 • pokor

  Nie no, rysik to przesada – Win 7 się nie nadaje. Na reklamie wszystko pięknie, ale trzymanie tego w jednej ręce i używanie rysika drugą przez dłuższy czas to pewnie jakiś koszmar.

 • spawnn

  Niby tylko Wi-FI ,ale jest USb i win7 więc modem na USb spokojnie można.

  Wydaje się być spoko, ale pewnie bateria będzie słaba.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona