Weź Samsunga Galaxy Tab na próbę! W Londynie... - Tabletowo.pl

Weź Samsunga Galaxy Tab na próbę! W Londynie…

Tabletowo.pl Weź Samsunga Galaxy Tab na próbę! W Londynie... Ciekawostki Nowości Samsung

W jaki sposób zwrócić uwagę potencjalnych klientów na swój nowy produkt? Dać im możliwość darmowego przetestowania urządzenia na kilka dni, jeszcze przed jego rynkową premierą. Na taki właśnie pomysł wpadł Samsung, który w Londynie oferuje możliwość wzięcia na próbę tabletu Galaxy Tab.

Po dwóch dniach można się bardzo przywiązać do sprzętu, co poskutkuje jego kupieniem, gdy już będzie dostępny w sprzedaży (taki scenariusz najbardziej by odpowiadał Samsungowi). Jeśli natomiast nie przekona nas do siebie to urządzenie – przynajmniej nie będziemy narzekali, że nie stać nas na tak drogi tablet od Samsunga.

Akcja będzie trwała w każdy poniedziałek, środę i piątek, począwszy od 18 października przez kolejne dwa tygodnie. Galaxy Tab będzie można znaleść na londyńskich stacjach metra: Liverpool Street, Balham, Highbury, Islington lub Ealing Broadway.

Osoby, które chciałyby wziąć udział w akcji przedpremierowego testowania tabletu powinny wysłać mail pod adres [email protected] lub zgłosić się do jednego z punktów na stacjach metra.

Samsung Galaxy Tab trafi do sprzedaży w Wielkiej Brytanii 1 listopada bieżącego roku. Wtedy też tablet powinien się pojawić w Polsce. Czy tak będzie – zobaczymy niebawem.

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona