Ważne

Weź Samsunga Galaxy Tab na próbę! W Londynie…

Weź Samsunga Galaxy Tab

W jaki sposób zwrócić uwagę potencjalnych klientów na swój nowy produkt? Dać im możliwość darmowego przetestowania urządzenia na kilka dni, jeszcze przed jego rynkową premierą. Na taki właśnie pomysł wpadł Samsung, który w Londynie oferuje możliwość wzięcia na próbę tabletu Galaxy Tab.

Po dwóch dniach można się bardzo przywiązać do sprzętu, co poskutkuje jego kupieniem, gdy już będzie dostępny w sprzedaży (taki scenariusz najbardziej by odpowiadał Samsungowi). Jeśli natomiast nie przekona nas do siebie to urządzenie – przynajmniej nie będziemy narzekali, że nie stać nas na tak drogi tablet od Samsunga.

Akcja będzie trwała w każdy poniedziałek, środę i piątek, począwszy od 18 października przez kolejne dwa tygodnie. Galaxy Tab będzie można znaleść na londyńskich stacjach metra: Liverpool Street, Balham, Highbury, Islington lub Ealing Broadway.

Osoby, które chciałyby wziąć udział w akcji przedpremierowego testowania tabletu powinny wysłać mail pod adres galaxytab@tubetest.co.uk lub zgłosić się do jednego z punktów na stacjach metra.

Samsung Galaxy Tab trafi do sprzedaży w Wielkiej Brytanii 1 listopada bieżącego roku. Wtedy też tablet powinien się pojawić w Polsce. Czy tak będzie – zobaczymy niebawem.

Źródło

Komentarze

  • Buddy

    Super pomysł!

  • Oczekujacy…

    W Niemieckim Media Markt Galaxy Tab jest już w gazetce za 729 euro ….lub za 24 euro na raty .Byłem w jednym z nich ale go nie widziałem ,został tylko Dell Streak.
    Jest jeszcze Niemiecki WeTab oczywiście
    No i taka cena pewnikiem już pozostanie ..Drogo !

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona