Koncepcyjny Apple iPad 2 od Joy Studios (wideo) - Tabletowo.pl

Koncepcyjny Apple iPad 2 od Joy Studios (wideo)

Tabletowo.pl Koncepcyjny Apple iPad 2 od Joy Studios (wideo) Apple Ciekawostki Nowości

O iPadzie drugiej generacji mówi się od dobrych kilku miesięcy. Apple dotychczas nie ustosunkowało się do stwierdzenia, że rzekomo pracuje już nad kolejnym tabletem, więc osoby zupełnie niezwiązane z koncernem z Cupertino zaczęły projektować własne wizje iPada 2. Przed Wami projekt urządzenia Apple stworzony przez Joy Studios.

Jak zapewne zauważyliście, jego design jest znacznie podobny do wyglądu najnowszego smartfona producenta spod znaku nadgryzionego jabłka – iPhona 4. Urządzenie miałoby działać pod kontrolą systemu iOS 4.2.

Na jego pokładzie powinniśmy znaleźć kamerkę o rozdzielczości 3 Mpix, slot kart pamięci SD, port miniHDMI, WiFi, Bluetooth 3.0, a także GPS. iPad 2 od Joy Studios miałby być wyposażony w 9,7-calowy ekran dotykowy, wyświetlający obraz w rozdzielczości 1920 x 1280 pikseli oraz 32GB, 64GB lub 128GB pamięci wewnętrznej.

Jak Wam się podoba?

Tabletowo.pl Koncepcyjny Apple iPad 2 od Joy Studios (wideo) Apple Ciekawostki Nowości   Tabletowo.pl Koncepcyjny Apple iPad 2 od Joy Studios (wideo) Apple Ciekawostki Nowości

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona