Zoostorm SL8. 11,6-calowy tablet z Windows 7 Professional - Tabletowo.pl

Zoostorm SL8. 11,6-calowy tablet z Windows 7 Professional

Tabletowo.pl Zoostorm SL8. 11,6-calowy tablet z Windows 7 Professional Nowości

Jeśli jesteś zwolennikiem Windowsa i tabletów internetowych, mających ekrany powyżej 10-cali, to Zoostorm SL8 stworzony został właśnie dla Ciebie.

Najważniejsze parametry techniczne tego urządzenia to dotykowy ekran o przekątnej 11,6-cali, wyświetlający obraz w rozdzielczości 1366 x 768 pikseli, procesor Intel Atom N450 o częstotliwości taktowania 1,66GHz, 2GB RAM oraz 32GB pamięci.

Tablet działający pod kontrolą systemu operacyjnego Windows 7 Professional został wyposażony również w wyjście HDMI, WiFi oraz dwa porty USB. Opcjonalnie jest również dostępny z modułem 3G.

Cena Zoostorm SL8 w powyższej konfiguracji to 499 funtów. Jeśli jesteście zainteresowani modelem z 3G, będziecie musieli wydać 80 funtów więcej. Tablet trafi do sprzedaży na początku grudnia 2010 roku. Na razie nie wiadomo czy pojawi się na półkach sklepowych poza granicami Wielkiej Brytanii.

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona