Tajemniczy tablet Toshiby na CEATEC - Tabletowo.pl

Tajemniczy tablet Toshiby na CEATEC

Tabletowo.pl Tajemniczy tablet Toshiby na CEATEC Nowości Toshiba

Japońskie targi technologiczne CEATEC zaskoczyły chyba wszystkim tym, co można było znaleźć na stoisku Toshiby. To właśnie tam swoje miejsce znalazł prototyp nieznanego tabletu internetowego producenta. Zaznaczam, że nie jest to zaprezentowany jakiś czas temu model Folio 100 (choć wyglądem jest bardzo podobny), tylko inne, tajemnicze urządzenie.

Niestety, jego specyfikacja nie została ujawniona. Według wczesnych informacji, tablet ten ma był wyposażony w kamerkę internetową, 10-calowy wyświetlacz dotykowy o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli oraz WiFi. Sprzęt ma działać pod kontrolą systemu operacyjnego Google Android w wersji 2.2 Froyo.

Wszystko wskazuje na to, że tajemniczy tablet Toshiby będzie skierowany wyłącznie na rynek japoński, aczkolwiek nie jest to do końca pewne. Na chwilę obecną nie wiadomo kiedy odbędzie się oficjalna prezentacja modelu.

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona