Ważne

Eken M002 wędruje do…

Eken M002 wędruje

Cześć wszystkim! Na początku muszę przeprosić za tak długi czas oczekiwania na wyniki konkursu, jednak zdecydowanie się na jedną osobę wcale nie było takie proste, jakby się mogło wydawać, a Eken jest tylko jeden (choć niebawem będzie kolejny konkurs…).

Wiele osób nudzi się na wykładach (znam ten ból :p), wiele pisze wiersze. A mnie ze względów zamiłowania do podróżowania spodobała się najbardziej odpowiedź jednego z Czytelników, który ma zamiar wykorzystać tablet internetowy przede wszystkim do nawigacji, korzystając z Google Maps w zasiągu WiFi.

Tą osobą jest… Marcin Kułaga

Koledze gratuluję, a Was zapraszam do śledzenia Tabletowo.pl, gdyż – jak już wspomniałam – niebawem kolejny konkurs, w którym będzie można wygrać oczywiście tablet internetowy.

Komentarze

 • oli

  o to wymyślił oryginalne zastosowanie he he :)
  gratulacje!

 • pokor

  No będzie ciężko łapać Wi-Fi w podróży, szczególnie poza wielkimi miastami, ale i tak… gratulacje!! :) Może szczęśliwiec zrobi test?

  • Katarzyna Pura

   Będę o to prosiła, zobaczymy czy się zgodzi :)

 • Marcin Kułaga

  Pewnie że zrobi?!:) Jestem niesamowicie szczęśliwy bo pierwszy raz w życiu coś wygrałem:) Co do tej podróży to w połowie października planuję wyjazd do Krakowa a tam w pubach wi-fi powinno być standardem;)

  Tak czy inaczej na pewno napiszę coś dłuższego bo siedzę w temacie od jakichś 2 miesięcy i jeszcze dzisiaj planowałem kupić taki jeden tablet z allegro(nie będę robił reklamy ale jak ktoś chce wiedzieć w co bym zainwestował 300 zł to zapraszam na mejla: mkulaga1987@gazeta.pl ;) Ta niespodziewana wygrana w bardzo miły sposób zepsuła mi plany :D

  To jeszcze tutaj podziękuję jednoosobowemu jury-zawiedzionym życzę powodzenia w pozostałych konkursach i zapewniam że tablet na pewno będzie używany bardzo często:)

  Pozdrawiam!

 • Arko

  przecież wifi w tym modelu to padaczka…, jak uda ci się zlapać dobry sygnał w kawiarni to będzie szczyt możliwości…
  Nie licz na nawigację ulicami miasta… pomijam żałosny czas pracy na baterii… ale oczywiście gratuluję ;)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona