Ważne

Neuros Control Tablet 1002 za 390 złotych (wideo)

Neuros Control Tablet 1002

Niektórzy czytelnicy Tabletowo nie są aż tak strasznie wymagający i niekoniecznie muszą dostać w swe ręce Apple iPada czy jeszcze droższego Samsunga Galaxy Tab. Jedną z tanich alternatyw obu tabletów jest sprzęt Neuros Control Tablet 1002. Urządzenie kosztuje równowartość 390 złotych. Co można mieć ze te pieniądze?

Jak się słusznie domyślacie, będzie to tablet, który chodzi ale można mieć do niego jakieś tam zastrzeżenia. Cortesss od razu stwierdzi, że ma za mało RAM (z czym się oczywiście zgodzę) – bo tylko 128MB.

Sercem modelu jest procesor VIA MW8505 o częstotliwości taktowania 600MHz, natomiast na jego pokładzie znajdziemy 2GB pamięci flash, WiFi, kamerkę internetową o rozdzielczości 1,3 Mpix, USB oraz slot kart pamięci.

Urządzenie działające pod kontrolą systemu operacyjnego Google Android 1.6, może się pochwalić dotykowym ekranem o przekątnej 7-cali, wyświetlającym obraz w rozdzielczości 800 x 480 pikseli.

Neuros Control Tablet 1002 jest dostępny w sprzedaży za pośrednictwem strony internetowej producenta za 130 dolarów.

Źródło

Komentarze

 • Spawnn

  producent nie podał baterii, z czego wnioskuję, że nie ma się czym chwalić ;p a i oporowy ekran, no nie no, ogólnie jednak cena ceną, ale bez przesady. No i ten RAM. W październiku ma się pojawić Archos, wreszcie konkretny tablet w dobrej cenie (oby).

 • pokor

  Też czekam na Archosa. W sklepie Tions model 101 16 GB kosztuje 1800 zł, a w Stanach ma był za 350$. Przebitka prawie razy 2.

 • kslek

  Eken m002 jest tańszy a ma praktycznie to samo albo i więcej :p

 • Spawnn

  To się Archosa kupi sprowadzanego w razie czego :D a w ogóle według oficjalnej strony archos.com 101 ma kosztować poniżej $300. Tysiączek za takie cacko to niezła gratka :D

  • pokor

   300$ za wersję 8 GB, za 16 GB – 350$. Tak czy inaczej cena bardzo atrakcyjna.

 • cortesss

  Kate, już mnie posądziłaś o Ram :P, a są różne grupy użytkowników, tak jak w motoryzacji. Jeden musi jeździć BM-ką za 400 koła, inni dojadą na miejsce seicentem i też osiągną cel podróży. My się na tym znamy, jesteśmy świadomi możliwości tych zabawek i jakie dopalanie może dodać im wsparcie aplikacyjne. A tacy którzy chcą sprawdzić maila, przejrzeć stronkę – po grzyba mają przepłacać :).

  • Katarzyna Pura

   Tak się tylko śmieję :)

 • morświn

  128 MB za 390 zł to chyba lepiej niż 0,5 GB za 3399 zł, prawda ; w pierwszym przypadku 1 MB “kosztuje” 3,04 zł,a drugim aż 6,80 zł !!!

  Od razu widać co się opłaca:-)

 • McCzarny

  Tylko, co jest w tym tablecie takiego, że zasłużył sobie na swój temat? Przecie jest masa identycznych tabletów jak ten… Ani ceną się nie wybija ani parametrami.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona