Neuros Control Tablet 1002 za 390 złotych (wideo) - Tabletowo.pl

Neuros Control Tablet 1002 za 390 złotych (wideo)

Tabletowo.pl Neuros Control Tablet 1002 za 390 złotych (wideo) Nowości

Niektórzy czytelnicy Tabletowo nie są aż tak strasznie wymagający i niekoniecznie muszą dostać w swe ręce Apple iPada czy jeszcze droższego Samsunga Galaxy Tab. Jedną z tanich alternatyw obu tabletów jest sprzęt Neuros Control Tablet 1002. Urządzenie kosztuje równowartość 390 złotych. Co można mieć ze te pieniądze?

Jak się słusznie domyślacie, będzie to tablet, który chodzi ale można mieć do niego jakieś tam zastrzeżenia. Cortesss od razu stwierdzi, że ma za mało RAM (z czym się oczywiście zgodzę) – bo tylko 128MB.

Sercem modelu jest procesor VIA MW8505 o częstotliwości taktowania 600MHz, natomiast na jego pokładzie znajdziemy 2GB pamięci flash, WiFi, kamerkę internetową o rozdzielczości 1,3 Mpix, USB oraz slot kart pamięci.

Urządzenie działające pod kontrolą systemu operacyjnego Google Android 1.6, może się pochwalić dotykowym ekranem o przekątnej 7-cali, wyświetlającym obraz w rozdzielczości 800 x 480 pikseli.

Neuros Control Tablet 1002 jest dostępny w sprzedaży za pośrednictwem strony internetowej producenta za 130 dolarów.

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona