Prezes Best Buy: sprzedaż laptopów spadła o połowę. Przez iPada - Tabletowo.pl
Ważne

Prezes Best Buy: sprzedaż laptopów spadła o połowę. Przez iPada

Tabletowo.pl Prezes Best Buy: sprzedaż laptopów spadła o połowę. Przez iPada Apple Ciekawostki Nowości

Odkąd iPad, rewelacyjny twór Apple, pojawił się na rynku, sprzedaż laptopów spadła o połowę. Właśnie tak skomentował obecny w świecie tabletowy trend prezes Best Buy, Brian Dunn. Komu jak komu, ale akurat temu człowiekowi można uwierzyć – w końcu jest głową jednego z najpopularniejszych sklepów internetowych sprzedających elektronikę.

Dunn, w wywiadzie udzielonym wall Street Journal, powiedział, że jego firma musi zwiększyć zapas tabletów internetowych i czytników książek elektronicznych, a zmniejszyć – notebooków i netbooków. Co więcej, prezes Best Buy przewiduje świetlaną przyszłość kontrolerom ruchu, takim jak Microsoft Kincet czy Sony PlayStation Move.

Czyżby faktycznie laptopy miały odejść do lamusa, a ich miejsce miały by zastąpić tablety internetowe – nie dość, że mobilne, nieżle wyglądające, to jeszcze z niezłymi parametrami technicznymi? Jak myślicie?

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona