Ważne

Krótki przegląd wideo tabletu OpenPeak

tablet OpenPeak

Na rynku aż roi się od tabletów internetowych mniej znanych firm, które rzekomo mają rywalizować z Apple iPadem. Często pytacie czy są one czegoś warte, czy w ogóle jakoś w miarę działają i czy da się z nich normalnie korzystać. Poniżej możecie obejrzeć przegląd wideo jednego z takich urządzeń, jakim jest OpenPeak.

Najpierw jednak przybliżę Wam jego parametry techniczne. Otóż na pokładzie OpenPeak znajdziemy przede wszystkim dotykowy wyświetlacz o przekątnej 7-cali o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, zdumiewający procesor Moorestown o częstotliwości taktowania 1,9GHz oraz WiFi.

openpeak

Ale to oczywiście jeszcze nie wszystkie możliwości tego modelu. OpenPeak oferuje także wyjście HDMI, port USB, 3G, Bluetooth 2.1, slot kart microSD, kamerkę do połączeń wideo oraz aparat o rozdzielczości 5 Mpix, umożliwiający nagrywanie wideo w jakości Full HD (1080p). Całość pracuje pod kontrolą Androida 2.2.

Niestety, nie wiadomo czy tablet OpenPeak pojawi się w sprzedaży w Polsce, a jeśli już, to jaka będzie jego cena.

Źródło

Komentarze

  • morświn

    z filmu video widać że sprzęt “śmiga”, znacznie szybszy niż np. taka Toshiba Folio 100. Niezły, na prawdę robi wrażenie.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona