Krótki przegląd wideo tabletu OpenPeak - Tabletowo.pl

Krótki przegląd wideo tabletu OpenPeak

Tabletowo.pl Krótki przegląd wideo tabletu OpenPeak Nowości

Na rynku aż roi się od tabletów internetowych mniej znanych firm, które rzekomo mają rywalizować z Apple iPadem. Często pytacie czy są one czegoś warte, czy w ogóle jakoś w miarę działają i czy da się z nich normalnie korzystać. Poniżej możecie obejrzeć przegląd wideo jednego z takich urządzeń, jakim jest OpenPeak.

Najpierw jednak przybliżę Wam jego parametry techniczne. Otóż na pokładzie OpenPeak znajdziemy przede wszystkim dotykowy wyświetlacz o przekątnej 7-cali o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, zdumiewający procesor Moorestown o częstotliwości taktowania 1,9GHz oraz WiFi.

Tabletowo.pl Krótki przegląd wideo tabletu OpenPeak Nowości

Ale to oczywiście jeszcze nie wszystkie możliwości tego modelu. OpenPeak oferuje także wyjście HDMI, port USB, 3G, Bluetooth 2.1, slot kart microSD, kamerkę do połączeń wideo oraz aparat o rozdzielczości 5 Mpix, umożliwiający nagrywanie wideo w jakości Full HD (1080p). Całość pracuje pod kontrolą Androida 2.2.

Niestety, nie wiadomo czy tablet OpenPeak pojawi się w sprzedaży w Polsce, a jeśli już, to jaka będzie jego cena.

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona