Dell Inspiron Duo. świetna hybryda tabletu i netbooka! (wideo)

Dell Inspiron Duo

Dell potrafi pozytywnie zaskoczyć! Przekonał nas o tym podczas trwających dni Intel Developer Forum, prezentując znakomitą hybrydę tabletu i netbooka o nazwie Dell Inspiron Duo. Co prawda połączenie tych dwóch urządzeń w jedno nie są nam już obce od dłuższego czasu, jednak TAKA jest pierwsza w swoim rodzaju. I od razu szczerze przyznaję: jestem nią zachwycona!

Co prawda dokładna specyfikacja sprzętu nie jest znana, jednak już wróże mu świetlaną przyszłość. Według wstępnych informacji wiadomo, że pracuje pod kontrolą systemu Windows 7 Premium, działa dzięki dwurdzeniowemu procesorowi Intel Atom N550 i jest wyposażony w dotykowy ekran o przekątnej 10-cali.

Według nieoficjalnych informacji, Dell Inspiron Duo ma trafić do sprzedaży jeszcze przed końcem bieżącego roku. Na razie jednak konkretna data nie została ujawniona. Nie wiadomo także jakiej ceny urządzenia można się spodziewać. Myślę jednak, że tanio nie będzie…

Poniżej kilka fotek prasowych urządzenia i dwa filmiki nakręcone przez ekipę Engadget. Naprawdę warto się z nimi zapoznać.

dell-inspiron-duo

Źródło

Komentarze

 • Spawnn

  Hmm, ciekawe, choć trochę mało solidnie wygląda, a to dla mnie dość ważna cecha

 • Shitmen

  Fajne, Fajne ale mi by wystarczył sam ekran bez klawiatury :).

  W ogóle mam nadzieję że Asus Pad 12 calowy z dużym windowsem niedługo będzie dostępny.

  Najbardziej jednak oczekuję jakiegoś tableta z windowsem wielkości 13-15 cali. Można by na takim czymś super czytać skany A4 dwu kolumnowych książek.

 • Spawnn

  hmm.. jak dla mnie trochę za duże. 13 cali max, przy serio cienkich ramkach, no te 15 to tylko gdyby cały przód był ekranem ;p Jednak to muszą być jak dla mnie urządzenia maksymalnie mobilnej i długo pracujące na baterii – takie ekrany jak na dzień dzisiejszy nie są w stanie spełnić tych kryteriów, ale kiedyś, może, byłoby fajnie :D

 • dampol

  Jestem zaskoczony, naprawdę :) Ale do takich urządzeń brakuje softu.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona