Nowy Apple iPad jeszcze w tym roku? - Tabletowo.pl
Ważne

Nowy Apple iPad jeszcze w tym roku?

Tabletowo.pl Nowy Apple iPad jeszcze w tym roku? Apple Nowości Plotki / Przecieki

O tym, że koncern z Cupertino pracuje nad ulepszoną wersją swojego tabletu internetowego, krążą plotki od dłuższego czasu. Jednak ciągle byliśmy przekonani, że jego premiera odbędzie się najwcześniej w pierwszym kwartale 2011 roku. Okazuje się jednak, że możliwe jest wcześniejsze zaprezentowanie urządzenia.

Słyszeliśmy już, że iPad ma mieć wydajniejszy procesor i więcej RAM-u, kamerkę do połączeń wideo oraz mniejszy, 7-calowy ekran. Tym razem jednak plotki dotyczą jedynie kamerki, na której brak w obecnej wersji tabletu narzekają jego obecni użytkownicy. Oczywiście brak ten można nadrobić kupując specjalną, zewnętrzną kamerkę, jednak wiąże się to z lekkim powiększeniem wymiarów sprzętu i dodatkowym wydatkiem.

Według najnowszych, oczywiście niepotwierdzonych spekulacji, nowy iPad ma zadebiutować jeszcze przed końcem 2010 roku. Jego premiera ma mieć rzekomo miejsce w okresie przedświątecznym. Jeśli by tak było faktycznie, to wszyscy zwolennicy nadgryzionego jabłuszka otrzymaliby fajny prezent.

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona